KKK

Kui kaua enne üritust ma peaksin tellimuse esitama? Siin kehtib selline reegel, et mida varem seda parem. Varasemate tellimuste puhul on tõenäosus saada ka parem hinnapakkumine. Broneeringu kinnitamiseks saadetakse Teile ettemaksu arve, mis on 10%-50% koguarvest. Ettemaksu laekudes on tooted/teenused Teile broneeritud.

Mis saab kui üritus ära jääb? Ürituse ärajäämise korral meist mitteolenevatel põhjustel tuleb kliendil kompenseerida 50% koguarvest. Kui tellimusest loobutakse ürituse tomumise päeval siis tuleb lisaks kompenseerida 100% transpodikuludest. Kui klient soovib muuta ürituse tomumise kuupäeva siis tuleme vastu juhul kui see on võimalik aga mitte hiljem kui 5 päeva enne üritust.

Kuidas tellida? Kõikvõimalikele küsimustele vastan tel. 58132365, pole vahet kas on puhkepäev või hiline kellaaeg- vastan hea meelega. Küsimusi/tellimusi võib ka esitada maili teel: info@festal.ee. Konkreetse pakkumise saamiseks täpsustage millised tooted/teenused Teid huvitavad? Kus ja millistel kuupäevadel toimub üritus? Telgi rendi puhul ka millisele pinnasele (näit. muru või asfald) telk püstitada?

Kas telgid tuult ja vihma ikka kannatavad? Telgi katus ja seinad on vastupidavast ja 100% veekindlast PE / PVC materjalist. Karkass koosneb tugevatest tsingitud torudest ja ühendusmoodulitest. Telki paigaldades lööme maasse tugevad vaiad, tormiohu korral topelt.

Kas telki võib ise paigaldada? - Võib küll! Telgi paigaldus ei ole kuigi keeruline, saate kaasa ka põhjaliku manuaali. Paigalduseks on tarvis kahte inimest ja võtab aega umbes 1 h.  Easy-up tüüpi telgi puhul mõni minut. Transpordiks tuleb arvestada sõidukis ruumi 2,0m pikkustele karkassiosadele, Easy-up telgil 1,5m.

Mis siis saab kui telk puruks läheb?  Suurim võimalus kuidas telk saab puruks minna on puudulik paigaldus, peamiselt ei ole paigaldatud ettenähtud korras telgivaiju. Meiepoolse paigaldusega kaasneb ka meiepoolne vastutus loodusjõudude poolt tekitatud kahju osas.

Eesti English Русский
Otsi
 

KÜSI PAKKUMIST:

+372  58132365
+372 533 11789
pellekaasik@hotmail.com

 
 

Pro Tent OÜ | Tallinn, Faehlmanni 17. Tel. 58 132 365 |  53 311 789

Koduleht Elitec'st